DŽERBOS SALA (TUNISAS)

Tai labiausiai į pietus nutolusi Tuniso kurortinė zona, todėl čia dar labiau lepina saulės spinduliai ir šiluma. Džerbos sala yra viena geriausių vietų Tunise pabėgti nuo miestų ir kurortų šurmulio. Saloje rasite ir prabanga tviskančių arabiško stiliaus viešbučių, ir viskas įskaičiuota paslaugų, ir kurortinių viešbučių su pramogomis, atskiromis ekskursijomis bei plačiais baltojo smėlio paplūdimiais.

 Dzerba

Per savo istoriją ši išskirtinė Tuniso teritorija kontaktavo su daugybe Viduržemio jūros tautų. Džerbos sala įsimins kaip fantastiškų paplūdimių ir jūros ramybės oazė su arabiškais Šiaurės Afrikos prieskoniais bei kultūrų palikimu.

 

POPULIARIAUSI DŽERBOS SALOS KURORTAI

DŽARDŽISAS

Džardžiso kurortas įdomus tuo, kad įsikūręs už salos ribų - žemyninėje Tuniso pakrantėje. Tai finikiečių, romėnų ir arabų palikimo gausus miestas, išsaugojęs senąsias tradicijas. Džardžise išvysite gražių mečečių, jaukų senamiestį ir dar turizmo nelabai paliestą žvejų bendruomenę. Čia yra stipri katalikų bendruomenė, stovi ir žydiška sinagoga.

Tai miestas, gyvenantis iš alyvuogių ūkių, žvejybos ir turizmo. Miestą supa dykuma, todėl galėsite pajusti visą smėlynų bei jūros ramybę. Džardžise jus pasitiks švarūs ir balti paplūdimiai. Tai kurortas mėgstantiems ramybę bei jaukumą, atokumą ir vietos kultūros pažinimą. Po truputį miestelyje kuriasi tradicinio maisto restoranai, paplūdimio kavinės, atsiranda ir kitų pramogų.

Labiausiai Džardžisas nustebins puikiais viešbučiais, iš kurių nenorėsite išvykti per visas atostogas. Puikios paslaugos, baseinai, skanūs valgiai, palmėmis nusagstyti paplūdimiai ir nuolat puikus oras prirakins prie Džardžiso kurorto. Čia taip pat atrasite visas regionui būdingas SPA paslaugas.

 

MIDŪNAS

Midūnas - tai Džerbos salos vizitinė kortelė ir antras didžiausias salos miestas, nuo Džerbos oro uosto nutolęs apie 20 km. Šiame kurorte sutelkta didžioji dauguma pramogų. Aplink Midūną plyti golfo laukai ir Džerbos krokodilų parkas, kuriame gyvena 400 Nilo krokodilų. Kurortas apsuptas puikių Viduržemio jūros paplūdimių. Čia taip pat galėsite užsiimti vandens sportu - ne tik jūroje pakinkyti jėgos aitvarus ar burlentes, bet ir panardyti aplink esančiuose rifuose. Ramesnio poilsio mėgėjai galės išplaukti laivu palydėti saulės ar tiesiog pasidžiaugti jūra. Kurortas apsuptas tradicinių ūkių ir  vietų, kuriose galėsite pajodinėti arkliais, pasižiūrėti salos gyvenimo ir išmokti vietos amatų.

Midūne gausu puikių viešbučių ir SPA centrų. Tai vieta, kurioje atrasite puikių restoranų, barų ir linksmybių vietų. O šiltos ir malonios naktys bei saulėtos dienos kartu su šilta Viduržemio jūra padės Midūne pamiršti visus namų rūpesčius. Beliks mėgautis kurortu.

 

DĖL GALIMŲ KELIONĖS DATŲ IR TRUKMĖS SKAMBINKITE ARBA RAŠYKITE MUMS

 

 

 

 

 

 -