PELOPONESAS (GRAIKIJA)

Keliaujant po pietinę Graikijos dalį, kiekvieną žingsnį lydės senos ir naujos, tikros ir išgalvotos, romantiškos ir intriguojančios istorijos, beveik nematamomis gijomis persipynusios su iš lūpų į lūpas sklandančiomis legendomis. Pasakojimai apie Heraklį ir dvylika jo žygdarbių, apie mistinius orakulus ir Olimpo dievus šiandien atrodo tik gražūs pramanai, tačiau dairydamiesi po senovės Graikijos architektūrinių paminklų liekanas, vizualiais pasakojimais išpuoštą keramiką ir kitus archeologinius radinius, netrukus patys imsite tikėti visų mitų ir jų herojų tikrumu.

Peloponesas

AKSOMINIAI GAMTOS KERAI

Nuostabi ir šio legendinio pusiasalio gamta: kalvotą reljefą puošia tankūs spygliuočių miškai, palei jūros pakrantę driekiasi ilgos paplūdimių juostos, o kurortuose smėlis švelnus lyg aksomas. O kur dar skaidrios krantus bučiuojančių jūrų bangos, variniai saulėlydžiai ir ore nuolat tvyranti tyla bei ramybė... Tiesiog ideali vieta šeimoms su vaikais ir romantiškų atostogų keliaujančioms poroms.

 

ĮDOMYBIŲ ŽEMĖLAPIS

Peloponeso pusiasalyje būtina aplankyti karingosios Spartos griuvėsius ir viduramžius menančią Mistrą - kelias iki šių miestų veda per stačius tarpeklius ir Taigeto kalnų masyvą, tad pasidairyti tikrai bus į ką. Taip pat, nuvykite į olimpinių žaidynių gimtinę Olimpiją, apžiūrėkite garsųjį Epiduaro teatrą - tobula akustika jame nepakito per šimtmečius, ir Dirou urvus - 1 km distancija, kurią įveiksite valtimi, apsupti stalaktitų ir stalagmitų smailių, padovanos neužmirštamų vaizdų.

 

DĖL GALIMŲ KELIONĖS DATŲ IR TRUKMĖS SKAMBINKITE ARBA RAŠYKITE MUMS