MARSA ALAMAS (EGIPTAS)

Smėlėti paplūdimiai, karšta Afrikos saulė, turkio spalvos jūra su spalvingais rifais ir dykumos smėlis. Egiptas, tai faraonų, paslaptingųjų piramidžių ir nuostabių atostogų karalystė.

MarsaAlamas

Šis Afrikos žemyno lopinėlis - tai nepaliestas, mįslingas ir laukinis kraštas. Nepaprasta Raudonosios jūros vandens gyvūnija ir augmenija, povandeninio pasaulio spalvų magija žavi viso pasaulio turistus. Šią vietą itin rekomenduojame nardymo, poilsio paplūdimyje mėgėjams ir visiems norintiems atrasti naujus Egipto kampelius.

Pakrantės juosta, vadinama Marsa Alamu, yra į pietus nuo Saharos dykumos rytinės dalies, prie Raudonosios jūros, maždaug už 750 km nuo Kairo ir maždaug už 250 km nuo Hurgados. Šio regiono istorija nuo neatmenamų laikų susijusi su žvejyba, šia tradicija remiasi ir dabartinė jo plėtra. Visos pramogos ir ir atrakcijos yra viešbučių kompleksuose, įsikūrusiuose prie gražiausių Egipto smėlio ir koralų paplūdimių. Moderniuose, puikiai į aplinką įkomponuotose viešbučiuose įrengti visi geram poilsiui reikalingi patogumai. Baseinai ir sporto įrenginiai, pramoginiai renginiai, "švediško stalo" ir teminiai restoranai, barai su spalvotais kokteiliais - viskas yra vietoje.

Aplinkui - ramybė, tyla, smaragdinė jūra ir nuostabus koralų rifas. Puikiai organizuojamos vietinės ekskursijos suteikia nepaprastų įspūdžių. Marsa Alamas - tai besiplečianti vietovė nuostabaus grožio koralų pakrantės kraštovaizdyje to paties pavadinimo regione. Tai viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, siejanti nuotykį, saulę, paplūdimį ir įvairiaspalvį povandeninį pasaulį. Žinomiausios nardymo vietos - Abu Dababas, Abu Daburo rifas, Marsa Asslai, Dolphin House ir Elphistone rifas. Port Galibas - ištaigingas burlaivių uostas su modernia viešbučių baze ir puikiomis sąlygomis vandens sportui. Maždaug už 70 km už Port Galibo įsikūręs vienintelis ir seniausias turistinis kaimelis - al Kuseiras (El Quseir), kuriame galima nusipirkti suvenyrų ir tradicinių egiptietiškų dirbinių.


 

DĖL GALIMŲ KELIONĖS DATŲ IR TRUKMĖS SKAMBINKITE ARBA RAŠYKITE MUMS