Lenkija: Pažintinė kelionė autobusu

Varsuva
 

VARŠUVA - KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS - VILANOVO RŪMAI (2 D)

  

Kelionės datos: 2019.03.23/ 2019.06.01/ 2019.08.31/ 2019.10.19

 

1 DIENA

00.00 išvykstame iš Šiaulių į Lenkiją (galimos išvykimo vietos: Tilžės gatvės autobusų stotelė prie Katedros (00.00) ir aikštelė prie PC Akropolis Gegužių gatvėje (00.15)).

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją (trukmė apie 10 val). Apie 10.00 val atvykstame į Varšuvą, miestą “feniksą”, po Antrojo Pasaulinio karo prisikėlusį iš pelenų.

Varšuvoje – Karališkas maršrutas, kurio pradžioje Karališkoji pilis ir pabaigoje - karališkoji Vilanovo priemiesčio rezidencija. Aplankome Karalių rūmus*, II Pasaulinio karo metais jie buvo visiškai sugriauti, varšuviečių dėka - atstatyti, slėptuvėse išsaugoti meno kūriniai, baldai, dekoracijos elementai grąžinti ir primena kadaise čia gyvenusius karališkosios šeimos narius. Čia galėsite pasigrožėti atkurtu interjeru, menėmis, Jano Mateikos, Canaletto, Rembrandto tapybos darbais. Laisvas laikas - apsigyvename viešbutyje, pietaujame.

Po pietų tęsiame ekskursiją po Varšuvos senamiestį, kuris yra UNESCO Pasaulio paveldo sąraše. Aplankome įspūdingą Turgaus aikštę su Undinės skulptūra, gotikine Šv. Jono Katedra, Žygimanto kolona, Barbakanu.

Vykstame prie aukščiausio pastato, miesto simboliu tapusių “Kultūros ir Mokslo rūmų”. Iš apžvalgos aikštelės, esančios pastato 30-me aukšte, apžvelgsime nuostabią miesto panoramą*. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Arkadia 3*.

2 DIENA

Pusryčiai. Pageidaujantys lanko Koperniko mokslo centrą arba vyksta į Varšuvos Versaliu vadinamus Vilanovo rūmus*, kadaise buvusius karaliaus Jono III Sobieskio vasaros rezidencija. Vėliau čia gyveno Augustas II ir kitos aristokratiškos šeimos. Tai nuostabus didingo baroko pavyzdys ir buvusios Respublikos didybės liudininkas. Rūmus supa didžiuliai dviejų lygių itališki sodai ir romantiškas angliško stiliaus parkas. Po pietų išvykstame iš Varšuvos. Kelionė Lenkijos, Lietuvos keliais. Apie 22 val. kertame Lenkijos/Lietuvos sieną. Apie 1 val. grįžtame į Šiaulius

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

- kelionė autobusu,

- kelionės vadovas, ekskursinė programa,

- 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje,

- kelionės organizavimas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

-  Maitinimas - 20-40 PLN;

-  Mokamiems tualetams turėti apie 5 PLN;

-  Karalių rūmai suaugusiems 15-23 PLN, vaikams iki 16 m - 1 PLN (norint apsilankyti - būtina informuoti iš anksto);

- Kultūros ir mokslo rūmų apžvalgos aikštelė Varšuvoje 12-20 PLN (lankoma esant galimybei);

- Vilanovo rūmų lankymas 15-20 PLN asmeniui (audio gido kaina asmeniui 10 PLN);

- Bilietas į Koperniko mokslo centrą 18 PLN asmeniui (norint apsilankyti - būtina informuoti iš anksto);

- Bilietai į Lenkijos Žydų istorijos muziejų "Polin" 15-25 PLN asmeniui (lankoma laisvu laiku);

- Bilietai į Šopeno muiejų 22 PLN asmeniui (lankoma laisvu laiku).

 

 

Pastaba: Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali keistis. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų dvaruose neveda.

SVARBU: Į KELIONĘ VYKSTAMA TIK SUSIDARIUS 30 ASMENŲ GRUPEI.

 


* kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas/ vietų skaičius pagal šį pasiūlymą yra ribotas

 nuo 80 EURi