COVID-19

REIKALAVIMAI KELIAUJANTIEMS Į MADEIRĄ

REGISTRACIJA

Visi keliautojai 12-48 valandas prieš atvykdami į Madeirą privalo užsiregistruoti ir užsipildyti duomenis  keleivių registravimo sistemos anketoje .

Registruotis turi kiekvienas suaugęs asmuo atskirai (tik vaikai iki 12 metų registruojami anketoje kartu su vienu iš suaugusiųjų). Po pilnos registracijos ir duomenų užpildymo keleivis gaus prisijungimą prie savo paskyros, kurioje bus QR kodas, kurį reikia išsisaugoti telefone arba jį atsispausdinti bei pateikti tiek išskrendant, tiek atvykus į Madeiros oro uostą. Šioje paskyroje rekomenduojama įkelti ir jau turimų iš anksto atliktų neigiamų tyrimų rezultatus, vakcinacijos pažymėjimą ir panašiai.

COVID-19 TYRIMAS

Su tam tikromis išimtimis (informacija žemiau), vykstantys į Madeirą turi turėti atliktą neigiamą PGR (angl. PCR) COVID-19 ligos tyrimų rezultatą (tik PGR testai, netinka antigenų ar antikūnių).

Vykstant į Madeirą tai galima atlikti išskrendant iš Lietuvos arba jau atvykus į salą:

Privalomo testo reikalavimas vykstant į Madeirą netaikomas:

 DRAUDIMAS

Būtina turėti ne tik įprastinį medicininių išlaidų draudimą keliaujant į Madeirą, tačiau keliaujant po ES šalis apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) pravartu su savimi turėti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), kurią pateikus būtų suteikta būtinoji medicinos pagalba tos šalies įkainiais ir tvarka. Taip pat, rekomenduojama įsigyti COVID-19 atvejus ar kelionės sutrikimų išlaidų dėl viruso dengiantį draudimą bei atidžiai susipažinti su pasirinktos draudimo kompanijos nustatytomis draudimo sąlygomis.

Taip pat, raginame susipažinti ir su galimybe įsigyti Madeiros siūlomą draudimą: https://madeiratravelinsurance.com/

PASTABA: VISA PATEIKTA INFORMACIJA YRA REKOMENDACINIO POBŪDŽIO IR GALI KEISTIS. PLAČIAU APIE REIKALAVIMUS KELIAUJANT Į MADEIRĄ GALITE PASISKAITYTI ČIA