COVID-19

REIKALAVIMAI KELIAUJANTIEMS Į EGIPTĄ

VISUOMENĖS SVEIKATOS FORMA

Visiems į Egiptą keliaujantiems turistams (įskaitant vaikus), yra privaloma iki atvykimo į šalį užpildyti visuomenės sveikatos formą (angl. Public Health Declaration Form), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą.

Užpildytą formą privaloma pateikti oro uoste Egipte, todėl rekomenduojame ją atsispausdinti ir užpildyti iš anksto.

Pildant sveikatos formą prašoma nurodyti viešbučio, kuriame planuojama apsistoti adresą, tačiau pakanka įvardinti užsisakyto viešbučio pavadinimą ir kurortą.

COVID-19 TYRIMAS

Visiems į Egiptą vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki skrydžio į šalį (būtina įvertinti laiko skirtumą) yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą.

72 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko).

COVID-19 tyrimo sertifikatas privalo atitikti visus šiuos reikalavimus:

  • Išduotas anglų arba arabų kalba ir ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į Egiptą.
  • Tai turi būti sertifikato originalas (el. paštu gautas sertifikatas bus laikomas negaliojančiu).
  • Sertifikatas negali būti išrašytas ranka (ranka parengtas sertifikatas bus laikomas negaliojančiu).
  • Ant sertifikato turi būti aiškiai matomas jį išdavusios laboratorijos antspaudas ir gydytojo parašas arba vandenženklis arba QR kodas, kuris rodo testo rezultatus oficialiame laboratorijos interneto puslapyje.
  • Parašas ant sertifikato turi būti originalus (elektroniniu parašu pasirašytas sertifikatas bus laikomas negaliojančiu).
  • Sertifikate nurodyta klientų informacija turi būti aiški ir teisinga.

Keliautojams, kurių turimas COVID-19 tyrimo sertifikatas neatitinka visų būtinų reikalavimų, bus privaloma papildomai atlikti testą laboratorijoje oro uoste už 30 USD/asmeniui (arba atitinkamą sumą kitomis valiuotmis). Testo rezultatų 2-3 dienas būtina laukti izoliuojantis viešbučio kambaryje.

COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę.

 DRAUDIMAS

Vykstantiems į Egiptą būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas.

PASTABA: VISA PATEIKTA INFORMACIJA YRA REKOMENDACINIO POBŪDŽIO IR GALI KEISTIS. PLAČIAU APIE REIKALAVIMUS KELIAUJANT Į EGIPTĄ GALITE PASISKAITYTI ČIA