Venecija: Pažintinė kelionė autobusu

VENECIJOS KARNAVALAS 5 D.


Viena - Venecijos lagūnos salos: Muranas ir Buranas - Venecija


Kelionės datos: 2019.02.21 - 2019.02.25 (5 dienos)

1 diena

Labai anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją (Čekiją) su trumpais sustojimais polisiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Austrijos sostinę *Vieną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas - Didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona - paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras Šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui - viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę, primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija - rotušė. Išvykimas į Italiją, kelionė per įspūdingąsias Rytų Alpes. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Visos dienos išvyka į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas (plaukimų bilietai neįskaičiuoti į kainą). Išvykimas į Venecijos lagūną. Išplaukiame susipažinti su lagūnoje išsimėčiusiomis Burano ir Murano salomis. Kelionės metu pro akis praplauks lagūnos salų ir salelių vaizdai: vienos visiškai tuščios, kitose pamažu griūva kadaise statyti namai... Kelionė į *Burano salą - pačią spalvingiausią lagūnos salą. Kiekvienas atvykėlis netruks pastebėti unikalią salos architektūrą. Viena iš Burano specifinių savybių - tai itin ryškūs skirtingų spalvų namukai. Burano sala nepalieka abejingų: čia pasijunti kaip rojaus kampelyje, kur malonios senjoros kviečia užeiti į mažas nėrinių parduotuvėles... čia laikas sustojas ir niekas niekur neskuba.... Išvykimas į *Murano salą - stiklo lopšį. Dar ir šiandien stiklo dirbtuvės - salos ekonomikos variklis. Stiklas - tai kažkas nepaprasto, trapaus ir kartu amžino. Murano saloje kasdien gimsta tūkstančiai "Murrinų" - amžinai žydinčių stiklinių gėlyčių. Stiklo gamybos istorija sekama Murano gatvėse - ant dažno namo sienų galima pamatyti ištapytas stiklapūčių darbo akimirkas, mažos parduotuvėlės ir prabangios galerijos siūlo vietinių meistrų kūrinius.

Atvykimas į *Veneciją - unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija - Adrijos karalienė. Vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių - kanalai, vietoj automobilių - gondolos ir motorinės valtys, net ir autobusai - irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai nemiestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis - puošnioji bizantinė evangelisto * Šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija - *Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, siūlome romantišką pasiplaukiojimą gondolomis Venecijos kanalais ir galimybę įsilieti į Venecijos karnavalo šurmulį. Venecijos karnavalas vadinamas įspūdingiausiu ir didingiausiu visų laikų spektakliu. Jo scena tampa aikštės ir senieji kvartalai. Kostiumų auksas, nėrinių sidabras, vainikų žaluma ir begalybė kaukių... Arlekinai ir žonglieriai, gvardiečiai ir pakaruokliai, vampyrai ir angelai... Čia pajusite jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą. Išvykimas iš Venecijos. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Atvykimas į *Veneciją (plaukimų bilietai neįskaičiuoti į kainą). Laisvas laikas Venecijoje. Venecijos karnavalo programa. "Venecijos Angelo skrydžio belaukiant". Kostiumų auksas, nėrinių sidabras, vainikų žaluma ir begalybė kaukių... Arlekinai ir žonglieriai, gvardiečiai ir pakaruokliai, vampyrai ir angelai... Visuotinė linksmybė virte verda aikštėse ir gatvėse, kanaluose ir ant tiltų. Laisvas laikas. Po pietų išvykimas iš Venecijos. Kelionė per Italiją, Austriją.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją (Čekiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

- Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso - vaizdo aparatūra),

- 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;

- 2 vakarienės Italijoje,

- kelionės vadovo paslaugos;

- ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

- Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, kaikurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), plaukimas į veneciją, Į Venecijos lagūnos salas, įvažiavimo mokestis į Veneciją, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.

- Mokamiems objektams turėti: apie 80 - 100 EUR.

 


* kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje/ kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas/ vietų skaičius pagal šį pasiūlymą yra ribotas


nuo 296,65 € i