Madeiros sala įsikūrusi Atlanto vandenyne netoli nuo Afrikos krantų. Keliautojus žavi vaizdingi kalnų kraštovaizdžiai su stačiomis uolėtomis pakrantėmis, jaukūs nedideli paplūdimiai, egzotiškos giraitės bei daugybė krioklių. Aktyvaus poilsio mėgėjai tikrai neturės laiko nuobodžiauti - saloje galima vaikščioti, buriuoti, nardyti, žaisti golfą puikiai paruoštuose laukuose bei žvejoti. Kokybiški viešbučiai bei skanūs vietinės virtuvės patiekalai nepaliks abejingų.

 Madeira

2018 - 2019 M. ŽIEMOS SEZONO METU SKRYDŽIAI Į MADEIRĄ VYKDOMI NUO 2019.03.05 IKI 2019.05.07 (SKRYDŽIAI VYKDOMI ANTRADIENIAIS/GALIMOS KELIONĖS TRUKMĖS NUO 7 IKI 14 NAKTŲ)

 

MADEIROS POPULIARIAUSI KURORTAI

FUNŠALIS

Funšalis vadinamas labiausiai vaizdinga bei švariausia Europos sostine. Pietinėje salos dalyje esantis miestas iš vienos pusės supamas Atlanto vandenyno iš kitos - vaizdingų kalnų. Turistams Funšalis siūlo ne tik įdomias lankytinas vietas bet ir daug aktyvios veiklos - nardymą krištolo skaidrumo vandenyje, čiuožimą banglentėmis, ekskursijas laivais, kurių metu galėsite pasiplaukioti su delfinais arba stebėti banginius, audringą naktinį gyvenimą.

SANTA KRUZAS

Salos rytinėje dalyje, šalia oro uosto, esantis Santa Kruzas yra vienas didesnių salos kurortų, tačiau, priešingai nei Funšalyje, jame labiau vyrauja ramybė. Pastaraisiais metais Santa Kruzas gerina savo infrastruktūrą, tad tikėtina, kad ateityje kurortas taps vienu populiariausių. Miestelio pakrantė uolėta, tačiau yra dirbtinių paplūdimių. Be pasyvaus poilsio pajūryje, galima mėgautis vandens sporto teikiamais malonumais ar pažintimi su Santa Kruzu.

CANICO

Netoli salos sostinės Funšalio esantis Canico kurortas yra vienas populiariausių saloje. Jame turistų srautai dideli visais metų laikais. Canico miestelis tiks įvairiems turistams – tiek mėgstantiems pramogas, tiek norintiems ramybės. Dienos metu laisvalaikį galėsite leisti uolų apsuptame paplūdimyje, o vakarui atėjus – pramogauti vietiniame bare, o gal ir restorane besimėgaujant gaiviu kokteiliu ar skrandį palepinant tradicinės virtuvės patiekalu.

PONTA DELGADA

Šiaurinėje salos pakrantėje esantis nedidelis žvejų kaimelis Ponta Delgada puikiai tik turistams, ieškantiems ramybės bei romantikos. Jame yra įrengtas naujas baseinų kompleksas, kuriame įrengti du baseinai, erdvė deginimuisi, baras, persirengimo kabinos. Nuostabi miestelio panorama bei neaprėpiami Atlanto vandenyno vaizdai atsiveria nuo čia pat esančių uolų.

MACHICO

Machico – šiaurės rytinėje dalyje esantis seniausias miestas saloje, nuo salos sostinės nutolęs maždaug per 17 kilometrų. Jame nuo pat miesto įkūrimo vis dar yra išlikusios bažnyčios bei kariniai įtvirtinimai. Machico yra labai populiarus tarp nardymo mėgėjų. Čia taip pat yra vienas iš kelių saloje esančių smėlio paplūdimių.

KALETA

Kaletos miestas įkurtas salos pietvakarinėje dalyje. Tai vienas populiariausių kurortų saloje, kurį renkasi paplūdimio malonumų išsiilgę poilsiautojai. Šiame mieste yra vienas iš kelių saloje esančių auksinio smėlio paplūdimių. Nors paplūdimys suformuotas dirbtinai, tačiau tai visiškai netrukdo mėgautis nuostabiomis atostogomis po Madeiros saule. Vasaros mėnesiais paplūdimys yra sausakimšas, dėl to rekomenduojama į jį atvykti kuo anksčiau.