Gran Kanarija - tai trečia pagal dydį sala priklausanti Kanarų salynui, kur ištisus metus šviečia saulė, o gyvenimas nenurimsta nė minutei. Čia gera leisti laiką su draugais ir visa šeima, nes pramogų nepritrūks niekada: kazino, prekybos centrai, SPA ir grožio salonai, jachtų klubai, vandens pramogų parkai. Be gausybės pramogų, sala dar vilioja auksinio smėlio paplūdimiais, svaiginančio grožio kontrastingais peizažais ir svetingumu.

GranCanaria

2018 - 2019 M. ŽIEMOS SEZONO METU SKRYDŽIAI Į GRAN KANARIJĄ VYKDOMI NUO 2018.10.30 IKI 2018.12.18 (SKRYDŽIAI VYKDOMI ANTRADIENIAIS/GALIMOS KELIONĖS TRUKMĖS NUO 7 IKI 14 NAKTŲ)

 

GRAN KANARIJOS POPULIARIAUSI KURORTAI

LAS PALMAS

Gran Kanarijos salos sostinė, didžiausias salyno miestas, turintis 370 tūktsančius gyventojų, o taip pat - ir didžiausias Ispanijos uostas. Be to, tai stačiausia pasaulio sala, kurioje dominuoja trys spalvos: mėlyna, žalia ir juoda. Mėlyna - tai salą supantis vandenynas, žalia - gausybė pačių įvairiausių rūšių augalų, juoda - vulkaninės uolienos kraštovaizdyje ir juodo smėlio paplūdimiai.

Mieste labai daug turistinės paskirties objektų: viešbučių, restoranų, koncertų salių, naktinių klubų ir paplūdimių. Las Palmas gyvenimas prisotintas įvairiausių kultūrinių renginių. Čia ištisus metus vyksta daugybė festivalių ir švenčių.

PUERTO RIKAS

Vienas populiariausių Gran Kanarijos kurortų, skirtų šeimoms, nepaprastai mėgstamas ir vertinamas saulės, auksinių paplūdimių, įspūdingo kraštovaizdžio ir vandens pramogų mylėtojų. Šis kurortas yra įsikūręs slėnio žiotyse, pietinėje salos pakrantėje.

Kadaise buvęs mažas žuvininkystės uostas, šiandien Puerto Rikas yra saulėta atostogų vieta, apsupta nuostabios gamtos. Puerto Rikas - daugiausia saulės spindulių sulaukiantis kurortas visoje saloje, todėl čia pasipuošite puikiu įdegiu, o vandens sporto mėgėjai galės išbandyti daugybę šio sporto pramogų.

MASPALOMAS

Didžiausias kurortas Gran Kanarijos pietinėje dalyje. Maspalomas kurortas garsus aukštos klasės viešbučiais bei didžiausiu golfo aikštynu saloje. Smėlėta pakrantė tęsiasi net 17 km. O 400 hektarų kopos sudaro nacionalinį parką. Čia galima tik vaikščioti arba joti kupranugariais. Joks automobilių eismas neleistinas. Būdami netoliese apsilankykite ir Faro de Maspalomas švyturyje.

Poilsiautojams čia skirta viskas: vandens sportas, ekskursijos, greitojo maisto restoranai. Kurortas patiks ir pramogų ieškotojams, ir paplūdimių mėgėjams, ir poilsiautojams su šeimomis.

PUERTO DE MOGAN

Labiausiai į vakarus nutolęs pietinės pakrantės kurortas. Tai vaizdingo uosto, žvejų kaimelio ir prašmatnaus kurorto mišinys su nedideliu, tačiau puikiai apsaugotu paplūdimiu, todėl yra mėgiamas atostogaujančių su vaikais poilsiautojų. Čia skaidrus vanduo, todėl poilsiautojai gali tyrinėti povandeninį pasaulį iš žvejybinių valčių. Vietoje yra gultai, skėčiai nuo saulės, kanojų ir vandens dviračių nuoma.

Kurorte dominuoja nedidelio aukščio namai, viskas orientuota į kokybę, ne į kiekį. Čia puikiai praleis laiką ramybės, o ne šurmulio ieškantys poilsiautojai.

Šį miestelį aplankyti verta vien dėl kelio, vedančio jo link. Važiuojant atsiveria nuostabi panorama į Atlanto vandenyną. Puerto Mogan mieste verta aplankyti uostą ir senų kiemų vingiuotomis gatvelėmis pakilti į šalia miestelio esantį kalną - nuo jo atsiveria nuostabi panorama. Į šį miestelį vakarieniauti atvažiuoja aplinkinių kurortų pasiturintys poilsiautojai.