Afrikos pašonėje, vos už 100 kilometrų nuo Maroko, glaudžiasi Fuerteventūra - antroji pagal dydį ir pati seniausia Kanarų sala, tiesiog sutverta svajonių atostogoms. Kur pažvelgsi - vilnija balto, auksinio ir vulkaninio smėlio paplūdimiai, vėjyje supasi brangakmenių skaidrumo vanduo ir grakščios kopos, o jų fone šėlsta bangų užkalbėtojai.

 Fuerteventura

2018 - 2019 M. ŽIEMOS SEZONO METU SKRYDŽIAI Į FUERTEVENTŪRĄ VYKDOMI NUO 2018.10.06 IKI 2018.11.03, NUO 2019.03.30 - 2019.04.20 (SKRYDŽIAI VYKDOMI ŠEŠTADIENIAIS/ GALIMOS KELIONĖS TRUKMĖS NUO 7 IKI 14 NAKTŲ) IR NUO 2018.12.24 IKI 2019.02.25 (SKRYDŽIAI VYKDOMI PIRMADIENIAIS/GALIMOS KELIONĖS TRUKMĖS NUO 7 IKI 14 NAKTŲ)

 

 

FUERTEVENTŪROS POPULIARIAUSI KURORTAI

KALETA DE FUSTAS

Kaleta de Fustas - vienas didžiausių Fuerteventūros kurortų, turistus lepinantis puikiu oru, maudynėmis nuo vėjo ir bangų apsaugotame paplūdimyje, nesibaigiančiomis vandens pramogomis ir svarbiausių salos objektų kaimynyste.

Kurorto pakrantės teritorija siūlo daugybę vandens pramogų. Aktyviems banglenčių, vandens slidžių, motociklų, dviračių ir kanojų nuoma. Mėgstantiems tyrinėti - puikios sąlygos paviršiniam nardymui: skaidrus vanduo leidžia stebėti žuvis iš labai arti, o jei norite panirti giliau užsisakykite ekskursiją geltonu submarinu ir stebėkite vandenyno gyvybę pro stiklinį laivo langą.

Kaleta de Fusto gyvenimas verda pagrindinėje kurorto gatvėje. Čia susispietę mažaaukščiai namai, veikia boulingas ir kino teatras, telkiasi parduotuvės ir prekybos centrai, populiariausios kavinės ir restoranai, o naktimis duris atveria įvairaus stiliaus barai - juose linksmai leisdami vakarą galėsite klausyti gyvos muzikos arba net patys sudainuoti karaokėje.

KORALECHAS

Fuerteventūros šiaurėje, prie pat vandenyno, lankytojų laukia įspūdingų smėlio kopų įrėmintas Koralechas. Kadaise šis populiarus kurortas tebuvo mažas žvejų kaimelis, o dabar jame puikuojasi gyvybingas miestas ir spalvingas gamtos parkas.

Kurortas didžiuojasi puikiais balto smėlio paplūdimiais, kurie tęsiasi, kiek tik akys užmato, bei krištolinio skaidrumo vandenynu. Pačiame mieste yra keletas nedidelių įlankėlių, prie kurių gera ilsėtis saulės atokaitoje, o įspūdingomis kopomis virstantys paplūdimiai driekiasi kilometrus. Vienas gražiausių - 200 metrų ilgio Corralejo Viejo paplūdimys, lankytojų laukiantis miesto centre.

Koralechas - puiki vieta norintiems suderinti ramias atostogas prie jūros su aktyviu laisvalaikiu. Kurortas siūlo mėgautis vandens pramogomis ir sportu, žaisti tenisą, užsisakyti ekskursiją po salą, stebėti vandenyną plaukiant valtimi su stikliniu dugnu dviračiais įveikti kalnus, o visureigiu - smėlio kopas.

O jei pramogaudami išalksite, pagrindinėje gatvėje rasite gausų restoranų meniu - populiariausios čia ispaniškos jūrų gėrybės, tačiau taip pat galima mėgautis kinų, italų ar britų virtuvėmis.

CHANDIJA

Chandija - piečiausias Fuerteventūros pusiasalis, traukiantis akį kalnuotu landšaftu ir ilgais balto smėlio paplūdimiais. Čia dangų remia ir aukščiausias salos taškas - Pico de Zarza viršūnė. O poilsiauti smagu įvairių poreikių turistams - tiek vandens sporto mėgėjams, tiek ramybės ieškotojams.

Chandijos kurortas įsitaisęs Nacionalinio parko teritorijoje. Šis užima didžiąją pusiasalio dalį ir yra vertingos bei unikalios Kanarų gamtos buveinė. Chandijos parke saugomi laukiniai vulkaninio smėlio paplūdimiai ir lavos liežuviais padengti uolų šlaitai, o gyvūnų mylėtojus vilioja retos paukščių rūšys: puošnieji elniai, pelėsakaliai, plačiasparniai suopiai, juodagalvės kiauliukės ir Egipto rifai.