Tenerifė yra didžiausia ir unikaliausia iš visų septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne. Iš visų salų, ji taip pat gausiausiai lankoma ir kasmet sulaukia daugiau nei penkių milijonų turistų! Tenerifė garsėja kontrastinga ir kartu įspūdinga gamta bei jos kūriniais, vienas iš jų - Teidės ugnikalnis, išsidėstęs pačiame salos centre. Šis ugnikalnis yra aukščiausias kalnas Atlanto vandenyne ir skiria salą į dvi dalis: šiaurinę, kuri yra drėgna bei turtinga savo augalija, ir pietvakarinę - saulėtą ir labai sausą. Pietinė dalis yra šiltesnė, todėl čia įsikūrę didžiausi ir žinomiausi salos kurortai, driekasi patys populiariausi ir geriausi šalies paplūdimiai ir matyti nepakartojami kalnų vaizdai.

 tenerife

2018 - 2019 M. ŽIEMOS SEZONO METU SKRYDŽIAI Į TENERIFĘ VYKDOMI NUO 2018.10.16 IKI 2019.04.30 (SKRYDŽIAI VYKDOMI PIRMADIENIAIS IR PENKTADIENIAIS/ GALIMOS KELIONĖS TRUKMĖS NUO 3 IKI 21 NAKTIES)

 

TENERIFĖS POPULIARIAUSI KURORTAI

KOSTA ADECHĖ

Tai į vakarus nuo Playa de las Amerikas besidriekiantis naujas, vienas prestižiškiausių Europos kurortų. Čia įsikūrę patys naujausi aukščiausios kategorijos viešbučių kompleksai, išsiskiriantys puikiu aptarnavimo lygiu bei siūlantys įvairiausius sporto, laisvalaiko, poilsio, sveikatingumo ir grožio paslaugas. Dauguma Kosta Adechėje esančių viešbučių yra ant vandenyno kranto. Iš šio kurorto vietiniu transportu lengvai pasieksite kitus Tenerifės salos kurortus ir lankytinas vietas.

PLAJA DE LAS AMERIKAS

Visų vadinamas turistų rojumi, kurortas buvo įkurtas 1960 metais šalia Los Kristianos ir Kosta Adechės miestų. Tai tuo pačiu ir didžiausias Tenerifės kurortas, kuriame verda naktinis gyvenimas. Jaunimas čia šoka tiesiog gatvėse, o koncertai nenutyla iki paryčių. Šis kurortas, kaip sako patys kanarų gyventojai, skirtas šiaurės Europos turistams. Čia išvysite triukšmingus kiekvieno skonį atitinkančius restoranus ir barus, naktimis linkminsitės geriausiuose naktiniuose klubuose, o dienomis mėgausitės paplūdimio pramogomis.

LOS KRISTIANOS

Įsikūręs 15 kilometrų nuo oro uosto Reina Sofija - tai vienas iš seniausių ir žinomiausių kurortų Kanarų salose. Šį kurortą dažniausiai renkasi norintys ramiai ir jaukiai pailsėti, nes dirbtiniai paplūdimiai čia nuostabūs, o promenadų čia tikrai gausu. Los Kristianos turi uostą, kuriame galima nuveikti daugybę įvairių dalykų: pažvejoti, pasiplaukioti, jachtomis, valtimi stikliniu dugnu, panardyti bei persikleti ir pasivaikščioti La Gomeros saloje.

GIJA DE ISORA

Kurortas įsikūręs vakarinėje Tenerifės salos dalyje apsuptas nuostabaus kraštovaizdžio, jaukios ir draugiškos atmosferos. Čia nerasite triukšmingų barų, diskotekų ar didelių parduotuvių. Tad jis tiks ramaus poilsio ieškantiems atvykėliams.

PUERTO DE LA KRUZAS

Puerto de la Kruzo kurortas įsikūręs šiaurinėje Tenerifės salos dalyje, gražiame Orotavos slėnio regione, kuris užburia savo sodriai žaliu kraštovaizdžiu ir nepakartojamais gamtos peizažais. Tai gerai žinomas, Kanarų salų kurortas, siūlantis įvairaus lygio viešbučius, o didžioji dalis jų, išsidėstę vaizdingos pakrantės linijoje. Turistai, kurie vyksta čia mėgsta lepinantį švelnų klimatą, gražų, senove dvelkiantį miesto centrą bei pramogas, kurių čia tikrai apstu. Jį verta rinktis tiems, kurie nori atostogas praleisti ramiai bei kultūringai.