Vokietija: Pažintinė kelionė autobusu

berlynas

NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS BERLYNE

 
Kelionės data: 2018.12.30 - 2019.01.01

 

1 diena

Išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pakeliui užsuksime į Poznanę. Pažintis su vienu iš seniausių Lenkijos miestų, vis dar esančiu pagrindiniu komercijos centru šalyje. Pasigrožėsime viduramžišku senamiesčiu. Pamatysite Poznanės simbolį – ožiukus, puošiančius renesanso stiliaus Rotušės pastatą. Aplankysime Šv. Stanislovo bažnyčią. Apžiūrėsime Tumski salą, kurioje pastatyta pirmoji katedra Lenkijoje – Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika. Keliausime iki Lenkijos – Vokietijos pasienio ir sustosime nakvynei viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykstame į Berlyną. Vokietijos sostinė - ypatingas miestas, kurio pažinimą geriausiai pradėti nuo Branderburgo vartų - Vokietijos simbolio, menančio jos didingą praeitį. Iš čia, pro Parizer Platz aikštę, eina kelias į Unter-den-Linden alėją, šis nuostabus neoklasicistinės architektūros paminklas 18-19 a. buvo laikomas žymiausiu Prūsijos imperializmo pavyzdžiu. Perėjus Rūmų tiltą, prieš Jūsų akis atsivers vaizdas į Aleksandro aikštę, kur iškyla televizijos bokštas ir trykšta "Neptūno" fontanas. Pagrindiniu ir bene vieninteliu aikštės paminklu yra Ericho Džono laikrodis - „Pasaulio laikas". Aplankome didžiausią miesto parką Tiergarteną, kur kaip Feniksas iš pelenų prisikėlęs dar vienas sostinės simbolis – Reichstagas. Laisvas laikas.
Artėja viena gražiausių metų švenčių – naujamečio naktis. Geriausias pasirinkimas - jau daugiau kaip 20 metų vykstanti ir tradicine tapusi, šventė – “Silvesterparty prie Brandeburgo vartų 2019“. Kiekvienais metais šalia Brandenburgo vartų ir Pergalės kolonos, 80 000 kvadratinių metrų erdvėje, Naujuosius metus sutinka apie 1 mln. žmonių iš viso pasaulio. Vienas didžiausių Europoje, dviejų kilometrų ilgio vakarėlis nusidrieks nuo Brandenburgo vartų iki Pergalės kolonos, su daugybe scenų, gigantiškais LED ekranais, tarptautinėmis žvaigždėmis ir šou programomis, šviesos efektais, lazerių ir šviesos animacijomis, gastronomija iš viso pasaulio. Naujųjų metų fejerverkas vidurnaktį ir diskoteka iki paryčių po atviru dangumi. Orą drebina tranki muzika, audringi fejerverkai ir lazerių šokis. Įspūdingą gatvės vakarėlį transliuoja net 400 Vokietijos ir tarptautinių televizijos kanalų. Po šventės išvykstame iš Berlyno į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Vėlyvi pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai naktį grįžtame į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

- Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;

- Kelionės vadovo - gido paslaugos;

- 2 nakvynės viešbutyje 3*;

- 2 pusryčiai;

- Kelionės organizavimo paslaugos.

 

 Į kelionės kainą neįskaičiuota:

- Bilietai į mokamus objektus apie 16 EUR;

- Priemoka už vienvietį kambarį - 16 EUR;

- Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu 4,60 EUR;

- Asmeninės išlaidos.

 


* kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje/ kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas/ vietų skaičius pagal šį pasiūlymą yra ribotas

 nuo 129 EURi