Baltarusija: Pažintinė kelionė autobusu

Minskas

NAUJIEJI METAI MINSKE IR "GALA KONCERTAS"

 
Kelionės data: 2018.12.31 - 2019.01.01

 

1 diena

Ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykę į šalies sostinę, skirsime Jums laisvo laiko apsipirkti. Vėliau nuvyksime prie Nacionalinės Bibliotekos, dažnai vadinama Baltarusijos vizitine kortele. 23 aukštų Minsko mieste esantis netradicinis deimanto formos pastatas , kuriame įsikūrusi Nacionalinė biblioteka „Almaz“ traukia ne vieno turisto akį ir patenka į įspūdingiausių pasaulio architektūrinių objektų sąrašą. Statinys simbolizuoja žinių, kurias žmonija sudėjo į knygas, vertę. Architektai pasistengė, kad Nacionalinė biblioteka itin įspūdingai atrodytų tamsiuoju paros metu. Vakarais Bibliotekos fasadas patampa gigantišku LED ekranu. Šiai dienai biblioteka tai ne tik viena turtingiausių knygų kolekcija, bet ir didžiulis daugiafunkcinis centras, kuriame suderintos aukštosios technologijos, itin modernus dizainas ir neįprasta architektūra, o iš specialios apžvalginės aikštelės atsiveria nuostabi miesto panorama. Vykstame į viešbutį, šiek tiek pailsėję ir pasiruošę vakaro programai, važiuojame į teatrą. 18.00 val. Nacionaliniame operos ir baleto teatre „Balshoi“ prasideda įspūdingas renginys – „Gala žvaigždžių koncertas“*. Apsilankymas Baltarusijos pagrindiniame kultūros centre nepaliko nė vieno abejingo. Teatras turi tikrai unikalų repertuarą, kurį sudaro apie 60 operų ir baletų pavadinimų iš įvairių epochų ir stilių. Per vieną sezoną kolektyvas parodo daugiau nei 240 spektaklių, kuriuos aplanko daugiau nei 250 tūkstančių žiūrovų. O kokio gražumo pats pastatas! Marmurinės grindys, masyvūs krištoliniai sietynai, paauksuoti turėklai, puošni salė, suprojektuota Romos amfiteatro pavyzdžiu. Po renginio, trumpam grįžtame į viešbutį. Šventinius drabužius pakeitę šiltesniais, vykstame 2019-uosius pasitikti mieste aikštėje! Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Minską. Vykdami autobusu pamatome – Pergalės paminklą ir Ivano Kupalos parką, Sporto kompleksą, Ašarų salą, verkiančio angelo skulptūrą. Važiuojame nepriklausomybės aikšte su architektūriniais paminklais: Centrinis paštas, Vyriausybės aikštė, „Šv.Simono ir Jelenos“ bažnyčia, miesto pasididžiavimas - požeminis centras „Sostinė“; elegantiškoji Komorovo turgavietė su skulptūrine kompozicija: saulėgrąžų pardavėja, kino operatoriumi, dama su šuniuku. Ekskursijos po miestą tęsinys pėsčiomis. Aukštutinis miestas su XVII – XVIII a. gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo architektūros šedevrais: Šv. Dvasios barokinė katedra, bernardinų bažnyčia ir vienuolynas, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia, Jėzuitų vienuolyno kompleksas, miesto rotušė, Svečių dvaro rūmai, Laisvės aikštė. Pilni įspūdžių vykstame Lietuvos link.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

- Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;

- 1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;

- Grupės vadovo - gido paslaugos.

 

 Į kelionės kainą neįskaičiuota:

- Vietinio gido paslaugos Minske (apie 1,50 EUR).

- Pakilimas į bibliotekos apžvalgos aikštelę 4 BYN (apie 2 EUR) (esant galimybei)

- Bilietas į Operos ir baleto teatrą - 7 EUR.

- Baltarusijos viza - 16 EUR.

- Medicininių išlaidų draudimas - 3 EUR (privalomas).

- Asmeninės išlaidos.

 


* kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje/ kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas/ vietų skaičius pagal šį pasiūlymą yra ribotas

 nuo 75 EURi