Baltarusija: Pažintinė kelionė autobusu

cirkas

NAUJIEJI METAI MINSKE IR CIRKAS

 
Kelionės data: 2018.12.31 - 2019.01.01

 

1 diena

Ryte išvykstame iš Lietuvos. Šiek tiek po vidurdienio atvykstame į Baltarusijos sostinę Minską. Atvykę į šalies sostinę, skirsime Jums laisvo laiko apsipirkti. Vykstame pasigrožėti Minsko biblioteka. Šis netradicinis deimanto formos pastatas , kuriame įsikūrusi Nacionalinė biblioteka „Almaz“ traukia ne vieno turisto akį ir patenka į įspūdingiausių pasaulio architektūrinių objektų sąrašą. Statinys simbolizuoja žinių, kurias žmonija sudėjo į knygas, vertę. Architektai pasistengė, kad Nacionalinė biblioteka itin įspūdingai atrodytų tamsiuoju paros metu. Vakarais Bibliotekos fasadas patampa gigantišku LED ekranu. Šiai dienai biblioteka tai ne tik viena turtingiausių knygų kolekcija, bet ir didžiulis daugiafunkcinis centras, kuriame suderintos aukštosios technologijos, itin modernus dizainas ir neįprasta architektūra, o iš specialios apžvalginės aikštelės atsiveria nuostabi miesto panorama. Užsiregistravę viešbutyje ir pasiruošę aprangą vykstame į cirką. Baltarusijos valstybinis cirkas - vienas iš garsiausių cirkų pasaulyje. Valstybinis Baltarusijos Cirko pastatas, buvo pirmasis stacionarus cirko pastatas buvusioje Tarybų Sąjungoje. 2008-2010 metais įvyko grandiozinė pastato rekonstrukcija, po kurios ši Minsko arena tapo viena geriausių Europoje ir pasaulyje. Tai įspūdingas apvalios formos pastatas su kolonomis ir aukštu kupolu, erdvus ir modernus viduje, tačiau išlaikęs senojo cirko dvasią bei autentiškus dekoro elementus. Valstybinio Baltarusijos cirko artistai – daugelio profesionalių konkursų ir festivalių laimėtojai. 2013 metais, Monako kunigaikščių šeimos kvietimu , Baltarusijos cirkas organizavo Monako festivalį. Naujametinio renginio metu Jūsų lauks netikėčiausių ir sudėtingiausių įdėjų įgyvendinimas: ryškūs ir efektingi numeriai, unikalių gyvūnų (tarp jų ir 3 tonų raganosio pasirodymas) sukurs žodžiais nenusakomą įspūdį. Renginio trukmė apie 2.5 val. Vėliau , trumpam grįžtame į viešbutį. Šventinius drabužius pakeitę šiltesniais, vykstame 2019-uosius pasitikti mieste aikštėje! Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Minską. Vykdami autobusu pamatome – Pergalės paminklą ir Ivano Kupalos parką, Sporto kompleksą, Ašarų salą, verkiančio angelo skulptūrą. Važiuojame nepriklausomybės aikšte su architektūriniais paminklais: Centriniu paštu, Vyriausybės aikšte, „Šv. Simono ir Jelenos“ bažnyčia, miesto pasididžiavimas - požeminis centras „Sostinė“; elegantiškoji Komorovo turgavietė su skulptūrine kompozicija: saulėgrąžų pardavėja, kino operatoriumi, dama su šuniuku. Ekskursijos po miestą tęsinys pėsčiomis. Aukštutinis miestas su XVII – XVIII a. gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo architektūros šedevrais: Šv. Dvasios barokinė katedra, bernardinų bažnyčia ir vienuolynas, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia, Jėzuitų vienuolyno kompleksas, miesto rotušė, Svečių dvaro rūmai, Laisvės aikštė. Pilni įspūdžių vykstame Lietuvos link.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

- Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;

- 1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;

- Grupės vadovo - gido paslaugos.

 

 Į kelionės kainą neįskaičiuota:

- Vietinio gido paslaugos Minske (apie 1,50 EUR).

- Bilietas į Cirką - 9 EUR.

- Baltarusijos viza - 16 EUR.

- Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu - 3 EUR (asmenims iki 65 m.) (privalomas).

- Asmeninės išlaidos.

 


* kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje/ kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas/ vietų skaičius pagal šį pasiūlymą yra ribotas

 nuo 75 EURi